nie jesteśmy Batmanami :)

Chciałam streścić ostatni tydzień, ale najzwyczajniej w świecie się nie da, jakoś chaotycznie mi to wychodzi. Działo się zdecydowanie zbyt dużo, a każde wydarzenie zabarwione jest inną emocją i inne emocje wywołuje. Popłynęły litry miętowej herbaty. Odebranych zostało milion telefonów, wykonanych jeszcze więcej. Tydzień jak z National Geographic, bo dowiedziałam się, że jednak istnienie ptaków nielotów to najprawdziwsza prawda, a nie jedynie spis wyjątków na lekcjach biologii. Tekstykologia działa-mimo wszystko-na najwyższych obrotach, więc wydajność S. w dalszym ciągu mierzymy ilością sowizmów na minutę, jak to kiedyś chłopcy ładnie nazwali:)

Jeszcze nigdy w życiu nie czułam się za kogoś tak odpowiedzialna, jak w ostatnich dniach. I nie zrozumie tego J., ani nikt inny,  chociaż nie da się ukryć, że tegoroczne Winobranie na zawsze pozostanie już w naszych głowach.

Jedno z nielicznych zdjęć, które zostało zrobione w tym tygodniu: Bosman vel Batman i Kuchara w momencie, kiedy dorwali się do mojego logopedycznego pudła (Dowiedziałam się przy okazji, że „Czarny Piotruś” to gra satanistyczna, a jeśli chce się sprawić dzieciom radość, wystarczy dać im bańki mydlane/wiatraczki/pióra i mają zajęcie na przynamniej pół godziny :D).

IMG_1885

I jeszcze banalne stwierdzenie, że nie potrafię robić prezentów- niespodziewajek (Pewnie dlatego, że zbyt dużo gadam o tym wcześniej, kiedy tak się cieszę, gdy już coś mi się udało kupić:) ).

Polecam A Fine Frenzy-Blow Away (umieścić nie mogę, bo coś wskoczyć nie chce:( )

 

* * *

ja po prostu

jestem

cała czekaniem gdy odchodzisz 

:*

Reklamy

Komentarze 3 to “nie jesteśmy Batmanami :)”

 1. Sowa Says:

  Heh no pod koniec wakacji udało mi sie przeżyć coś co na pewno zapamiętam do końca życia;P i to tam w Zielonej w mieszkaniu gdzie winogrona rosną na drzewach;P

 2. Kamil Says:

  No mówiłem – Batman i Cziken.

  Tydzień na obrotach, prezentem się przecież nie przejmuj bo nie otworzyłem 😀

  Wszyscy jesteśmy Batmanami 😛

  :*

 3. kuchen Says:

  a Cziken to przepraszam kto? 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: